Ką daryti pametus automobilio registracijos liudijimą?

Ką daryti pametus automobilio registracijos liudijimą

Jeigu norite jaustis ramus dėl savo transporto priemonės – turite ne tik skirti dėmesio jos funkcionalumo aspektui, tačiau taip pat ir dokumentams, kurie įrodo, kad konkreti mašina yra Jūsų. Pametus registracijos liudijimą reikia kuo skubiau kreiptis į REGITRĄ, kad ji išduotų kopiją.

REGITROJE ne tik išduodamas dokumentas, tačiau taip pat ir fiksuojama informacija, kad anksčiau turėtas dokumentas yra pamestas. Tokiu atveju rastais dokumentais negalės pasinaudoti kiti asmenys. Dokumentas įvardijamas kaip negaliojantis ir jo perpardavimas nebus naudingas. Išties, pasitaiko vis daugiau atvejų, kai rasti dokumentai yra perparduodami ir tokiu atveju kai tikrasis dokumentų savininkas neskuba pranešti – kyla labai daug problemų. Šiuo atveju svarbi greita reakcija.

Praradus dokumentus ir informavus apie jų pametimą reikią užsisakyti kitą registracijos liudijimą, kuris taps naujuoju Jūsų transporto priemonės dokumentu. Svarbiausia, kad tai padaryti galima internetu, tad nereikia gyvai eiti  iki REGITROS. Internetiniame puslapyje raskite paslaugą: “Praradau arba sugadinau registracijos liudijimą ir noriu gauti naują”. Sekančio žingsnio metu supildykite visą info, kurios yra prašoma ir užpildytas bei sukurtas dokumentas Jums bus atsiųstas paprasčiausiai paštu. Žinoma, jeigu abejojate, ar galėjote pats pamesti dokumentą ir Jums atrodo tikėtina, kad jis galėtų būti pavogtas – tokiu atveju siūlome kuo skubiau kreiptis į policiją, kad jie užfiksuotų šį atvejį.

Kuo greičiau susitvarkysite dokumentus – tuo ramiau galėsite jaustis ir žinosite, kad važinėjate su dokumentaliai tvarkinga auto.