Ar pakeitus automobilio spalvą, būtina keisti registracijos liudijimą?

Ar pakeitus automobilio spalvą, būtina keisti registracijos liudijimą?

Daugeliui žmonių transporto priemonė yra labai svarbi kasdienybės dalis be kurios įprastus darbus atlikti būtų kur kas sudėtingiau, tai reikalautų kur kas daugiau laiko bei pastangų. Visiškai natūralu, kad kai mašina yra tokia svarbi - jai skiriama labai daug dėmesio. Paprasčiausiai siekiama, kad kasdieniniai maršrutai būtų patogūs bei stilingi.

Vienas iš senos mašinos atnaujinimo būdų yra automobilio spalvos keitimas. Kam to reikia? Dažniausiai – kai mašina atrodo jau nebeestetiškai. Šiuo metu servisuose siūlomos mašinos atnaujinimo galimybės, tad daugelis susivilioja ir net seno modelio mašinai suteikia daugiau gyvybės ir tuo pačiu estetikos. Kitas pasirinkimas – mašinos atnaujinimas dėl poreikio, paprasčiausiai, kai atsibosta pilka mašinos spalva ir norisi solidžiai juodos. Kadangi šiuo metu perdažymas nėra labai brangus – dažnas pasinaudoja tokia galimybe. Tik klausimas, ar perdažius transporto priemonę teks registracijos liudijime nurodyti jos naują spalvą?

Tikrai taip.

Kadangi transporto priemonės spalva yra vienas ryškiausių jos identifikacijos būdų – pakeitus jos spalvą būtinai reikia tai nurodyti registracijos liudijime. Tiesiog prireikus transporto priemonės duomenų, pavyzdžiui tada, kai mašina ruošiama techniniam patikrinimui, ji turi būti gretai identifikuojama ir kuomet spalva nesutampa – gali kilti neaiškumų. Perdažius mašiną reikalingas naujas registracijos liudijimas, kurį galima gauti REGITROJE. Jeigu mašinos turėjimo metu atsirado dar kokių nors pokyčių – visus juos galite įregistruoti vienu metu.

Duomenų pakeitimas liudijime turi būti įvedamas per 15 dienų nuo duomenų pasikeitimo, tad geriausia nelaukti ir kuo greičiau suvesti reikalingą informaciją.

Pakeisti duomenis galima savo miesto REGITROJE. Nepamirškite, kad internetu galima užsiregistruoti konsultacijai, tad atėjus konkrečiu metu – sutaupysite daug laiko ir kur kas greičiau atliksite duomenų pakeitimo darbus.