Perkame brangiau paskambinkite įsitikinsite

Perkame brangiau paskambinkite įsitikinsite

Lietuvoje automobilių supirkėjų pridygo kaip grybu po lietaus tačiau dauguma jų moka vos 30% rinkos vertės už Jūsų automobilį. Mes mokame brangiau stengiamės mokėti tiek kad ir Jums ir mums apsimokėtu nupirkti automobilį. Daugiausiai galime mokėti už tikrai tvarkingas mašinas, mažiausiai už nebetinkamas visiškai eksplotuoti.

Kaune ir Kauno rajonuose dirbame labai operatyviai. Paskambinus telefonu ir suderinus pradinę kainą pas Jus atvyksime jau per kelias valandas.

Dirbame kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio nuo 8:00 iki 20:00 galite rašyti ir SMS atsakysiu visiems. Jeigu nekeliu ragelio perskambinsiu.

Norint Jums pateikti kuo tikslesne kainą už automobilį atsiųskite jo nuotrauką arba kuo tiksliau surašykite jo trūkumus jeigu jų yra.

Kontaktai: 

Telefonas: +370 670 93998 
El.paštas: autosiulyk@gmail.com 

Miestas: 
Kaunas
Panašūs skelbimai
Superku brangiau
Brangiau nei kiti supirkėjai superku transporto priemones: automobilius, motociklus, priekabas, džipus. Kainas pasiūlome jau telefonu o galutine kainą apžiūrėję transporto priemonę. Galime mokėti daug todėl kaina nesvarbu. Domina visos markės ir visi modeliai. Dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipedoje ir aplink. Tvarkome...


Perkame automobilius į metalo laužą
Superkame visų rūšių metalo laužus. Taip pat perkame automobilių kėbulus, pradėtus ardyti automobilius. Perkame varį, aliuminį, žalvarį, akumuliatorius, variklius ir automobilių laidus. Išsivežame savo transportu.


Perkame automobilius Klaipėdoje
Perkame visus automobilius,todėl už tam tikrus automobilių modelius galime pasiulyti įpatingai aukštas kainas.Superkamus automobilius pasiimame ir transportuojame patys. ATSISKAITOME VIETOJA SUTVARKOME DOKUMENTUS PRIES PARDUODANT AUTOMOBILI PARSITARKITE SU MUMIS Klaipeda


Brangiai perkame automobilius, motociklus
Brangiai perkame automobilius, senovinius motociklus, valtis. Mokame daugiau nei kiti! Atsiskaitome iš karto. Laukiame pasiūlymų, Geros dienos! Papildomi miestai: , Kaunas, Radviliškis, Joniškis, Gruzdžiai, Akmenė, Naujoji Akmenė, Kelmė