Ar galima pasikeisti automobilio numerio ženklus?

Ar galima pasikeisti automobilio numerio ženklus?

Lietuvoje populiarūs ne tik vardiniai numeriai, kurie, tiesa, gana nepigūs, tačiau ir tokie numeriai, kurių kombinacijos yra žinomos tik transporto priemonės savininkams. Juolab, kai kurie linkę pasirinkti buvusios mašinos numerius, kadangi jie… gali būti paprasčiausiai mieli arba atnešė sėkmę, kadangi daugelį metų pavyko laimingai važinėti mašina be jokių nesklandumų. Bet kuriuo atveju, asmuo gali pats pasirinkti norimus transporto priemonės numerius.

Kokiu principu asmuo gauna auto numerius?

Registruojant transporto priemonės numeriai yra pasirenkama atsitiktine tvarka, pagal skaičius ir raides, kurie konkrečiu metu eina “iš eilės”. Taigi, niekas specialiai neduoda tokios kombinacijos, kuri Jums netinka arba turi kokią nors reikšmę. Jeigu pakliuvo nestandartiniai numeriai – tokiu atveju esate laimingasis, kuriam paprasčiausiai eilės tvarka sutapo gauti konkrečias raidžių bei skaičių kombinacijas. Suprantama, kad tokia atsitiktine tvarka paimamų numerių ir daugiausia, tačiau tai tikrai nėra vienintelė alternatyva.

REGITROS suteikiamos numerių galimybės

Šiuo metu REGITRA gali pasiūlyti norimą numerių kombinaciją. Tiesa,  tai papildomai kainuoja, juolab, reikia skubiai kreiptis, kad Jūsų numeriai būtų išsaugoti (jeigu toks Jūsų poreikis), kol jie nebuvo priskirti kitiems.

  • REGITRA turi specialių sandėlį, kuriame laikomi jau pagaminti numeriai. Kam jie? Kad asmuo galėtų pats pasirinkti tokį, koks jam labiausiai tinka. Taigi, galite rinktis iš sukurtos kombinacijos, kuri šiuo metu jau yra siūloma. Tokio tipo numerio kaina siekia 35 eurus ir dėl pačio numerio taip pat reikia kreiptis į REGITRĄ.

  • Siūloma ne tik egzistuojančių numerių sandėlio galimybė, tačiau ir tokie numeriai, kurie yra sąraše, tačiau dar nėra pagaminti. Sąrašas yra vis papildomas kas ketvirti metų, tad jeigu šiuo metu nerandate tokių numerių, kurie Jums tinka – po kiek laiko vėl galima sąrašą tikrinti. Numerio raidžių seka pildoma iš eilės, tačiau skaičiai – didėjimo tvarka, tad pasitaiko tokios kombinacijos, kaip kad 007, 777 ir panašiai. Tokio tipo numerių kaina siekia iki 250 eurų.

  • Vardiniai numeriai yra paskutinė galimybė, kuri dažniausiai atgraso dėl savo kainos. Ji siekia apie 1500 eurų. Numerį gali sudaryti nuo 1 iki 6 ženklų, kurie gali labai varijuoti. Žinoma, turi būti skaičius arba raidė, negalima rinktis neįprastų simbolių.

Taigi, pagal poreikius galite pasirinkti Jums labiausiai tinkamus numerio skaičius bei raides.