Būdai, kurie padės Jums greičiau parduoti savo automobilį

Greitas automobilio pardavimas

Turite nereikalingą transporto priemonę, kurios norite ne tik atsikratyti, tačiau taip pat ir iš jos kuo daugiau uždirbti? Imkitės priemonių, kurios leis nesugaištant daug laiko atsisveikinti su bet kokio stovio mašina. Vieni metodai – pasiteisina labiau nei kiti, kadangi yra ne tik greitesni, tačiau ir džiuginantis geresniu uždarbiu. Aptarsime juos ir tikimės, kad tai padės pardavimo procesą padaryti kuo mažiau varginančiu.

Automobilio pardavimas turguose

Bene kiekviename didesniame Lietuvos mieste galima rasti turgų. Daugelyje yra net po kelis, kurių vienas – specializuotas, skirtas konkrečiai transporto priemonės pardavimui arba jo dalims, priedams. Nors tokių turgų mūsų šalyje dar vis yra, tačiau – mažiau ir mažiau.

Automobilių turgus – vis dar neblogas variantas tuomet, kai prekiaujama mašinos dalimis arba priedais, tačiau juose parduoti pačias transporto priemones dažniausiai yra labai sunku. Paprasčiausiai yra vis mažiau pardavėjų, yra ir mažiau pirkėjų, kurie nenori gaišti savo laiko pažindindamiesi su mašinomis, kurių vertė dažnai išpučiama tik dėl to, kad pardavėjams tenka mokėti už automobilio saugojimą.

O pardavėjams – ką jau kalbėti apie laiko sąnaudas. Juk reikia visą laiką turgaus valandomis stovėti prie savo transporto priemonės ir pasakoti apie jos galimybes, privalumus, žinoma, aptarti ir trūkumus. Tai tikrai varginantis darbas, kuris tinka toli gražu ne visiems.

Socialinių tinklų pagalba

Tiems, kurie yra aktyvūs socialiniuose tinkluose, taip pat turėtų pasitarnauti ir įvairios pardavimų grupės, kuriose galima skelbti informaciją apie parduodamas mašinas. Šiuo metu dažniausiai skelbimai yra talpinami Facebook socialiniame tinkle. Puslapių, grupių yra daug, tad galite talpinti net ir keliose. Principas labai panašus kaip ir kituose skelbimų puslapiuose. Lygiai taip pat reikia daryti patrauklias nuotraukas, detalius aprašymus, atsakinėti į komentarus. Tai užima nemažai laiko, tad tiems, kuriems ir taip jo trūksta arba paprasčiausiai nepatinka komunikacija internete – šis metodas netinka.

Specializuoti automobilių pardavimų portalai

Kaip jau minėjome, socialiniai tinklai veikia taip pat panašiai kaip ir specializuoti portalai, kuriuose galima talpinti skelbimus. Patogu, kadangi dažniausiai reikia užpildyti tam tikrus laukelius formas, tad netenka pačiam kurti aprašymų, kurie ne visiems yra paprastas darbas.

Minusas, kad dažniausiai skelbimo patalpinimas tokiame tinkle kainuoja. Pirmiausia – pinigus. Galima talpinti ir tokiuose puslapiuose, kurie nemokami, tačiau didelė tikimybė, kad juose jūsų skelbimas pasimes arba apskritai tokiuose skelbimų portaluose lankomumas yra mažas, tad Jūsų pateikto pasiūlymo nematys daug žmonių. Kadangi daugeliui žmonių norisi parduoti automobilį kuo greičiau – geras matomumas, puslapio lankomumas yra svarbus. Tačiau – jis kainuoja... Ne tik pinigus, tačiau taip pat ir laiką, kadangi tenka talpinti skelbimus, atsakyti į užklausas, skambučius, kurių metu – aiškinti apie mašiną, kuri parduodama.

Automobilio pardavimas supirkėjams

Galiausiai, klasika bei inovatyvumą tuo pačiu apimanti paslauga, yra automobilio pardavimas supirkėjams.  Mėgstama ne tik didmiesčių gyventojų, tačiau visų, kurie renkasi greitį, patogumą ir geriausias uždarbio galimybes.

  • Galime drąsiai sakyti, kad tai yra pats greičiausias būdas parduoti auto. Dažnai – net per valandą. Užpildyti formą paprasta, o su jumis susisiekę supirkėjai pasiūlys konkrečias sumas. Pardavėjui tik reikia nuspręsti – kuriam automobilis bus parduotas.

  • Supirkėjai dažniausiai sumoka už bet kokio stovio mašinas. Taigi, nereikia pačiam gaišti laiko bei investuoti pinigų į mašiną su defektais.

  • Patogu, kad pardavus auto supirkėjams – neteks aiškintis dėl kokių nors galimų defektų, kurie nebuvo aptarti ar panašiai. Fiziniai asmenys linkę ieškoti priekabių ir prašyti kompensacijos. Tačiau su supirkėjais tokių problemų nebus. Šiuolaikiniai įstatymai yra pirkėjų pusėje, tad gera, kad galima pardavus transporto priemonę daugiau apie ją net nebegalvoti.

  • Gaunama reali, rinkos vertė už tokią mašiną, kurią parduodate.

  • Supirkėjai atvyksta iki vietos ir pasiima transporto priemones. Daugelis teikia paslaugas visoje Lietuvoje, tad rinkitės tą pasiūlymą, kuris jums atrodo geriausias nepriklausomai nuo to – kuriame šalies regione įmonė teikia paslaugas.

  • Superkamos bet kokio stovio mašinos įskaitant ir metalo laužą.

Akivaizdu, kad lyginant visas šias galimybes – labiausiai apsimoka parduoti transporto priemonę supirkėjams. Ypač tokiu atveju, kai norisi realios rinkos vertės, greitų paslaugų ir po pardavimo – daugiau net nebegalvoti apie automobilį.