Greiti pinigai už automobilį - paskola23.lt

Paskola automobiliui

Kodėl verta naudotis Paskola23 paslaugomis

Paskola23.lt – puiki išeitis negaunantiems finansavimo banke.

  • Pagrindinis vertinimo kriterijus – automobilio kaina. Tai leidžia lanksčiau vertinti paraiškas, suteikti paskolą dirbantiems su verslo liudijimu, pagal individualios veiklos pažymėjimus, gyvenantiems užsienyje, gaunantiems pašalpas ar pajamas iš nuomos. Privalomas vertinimas vistiek atliekamas, bet finansavimo garantu tampa automobilis.

  • Laidavimas už kitus šeimos narius, netvarkingas mokesčių mokėjimas blogina kliento kredito istoriją. Bankas tokioje situacijoje paskolos nesuteikia, o klientas ieškodamas geriausio pasiūlymo pildo užklausas visur, kur tik randa. Kliento rizikingumas auga su kiekvienu vertinimu ir tai atsispindi jo kredito istorijoje. Tuomet galimybė gauti palankias finansavimo sąlygas tik mažėja. Paskola23 gali pateikti preliminarų pasiūlymą, o tolimesnius žingsnius atlikti tik jeigu pasiūlymas klientui tinko. Tokiu būdu paraiškos pildymas neturės neigiamos įtakos kliento kreditingumui.

  • Klientas nėra ribojamas kur ir kokį automobilį pirkti. Bankai dažniausiai finansuoja tik tuos automobilius, kurie parduodami jų partnerių, tad iš turgaus prekeivio ar radę Jums patinkantį automobilį interneto skelbimų puslapiuose finansavimo iš komercinių bankų negausite.

  • Automobilio amžius nėra ribojamas, o pasirinkto automobilio kaina gali būti ir 500 eurų. Bankai ir dauguma lizingo bendrovių nefinansuoja senesnių nei 5 metų automobilių.

  • Nėra būtina vykti į biurą, sutartį galima pasirašyti ir per atstumą.

  • Paskola23 randa pasiūlymų kiekvienam klientui nes kiekviena paraiška yra vertinama individualiai.

 Automobilių lizingas be banko – patogus būdas įsigyti automobilį

Automobilio pirkimui finansuojama iki 100% perkamo automobilio kainos. Automobilio amžius nėra ribojamas, o KASKO draudimas reikalingas tik kai finansavimo suma viršija 5000 Eur. Pasirašęs automobilio lizingo sutartį, pirkėjas tampa automobilio naudotoju ir atsiskaito pagal suderintą grafiką, o nuosavybės į automobilį teisės įgaunamos po atsiskaitymo. Su automobilio pardavėju atsiskaito lizingo bendrovė, pinigus jis gauna iškart po automobilio perregistravimo. Autolizingo laikotarpį, sumą ar pardavėją klientas pasirenka savarankiškai, vertinimui pakanka nuorodos į perkamo automobilio skelbimą ar automobilio nuotraukos.

Pasiūlymą gausite vos per 15 minučių, o sėsti už svajonių automobilio vairo galėsite tą pačią dieną.

Manote, kad norėsite automobilį parduoti anksčiau lizingo pabaigos termino? Galite surasti automobilio pirkėją ir sutartį nutraukti anksčiau termino pabaigos. Tokiu būdu sutaupysite palūkanas už nepanaudotą paskolos laikotarpį.

Paskola su automobilio įkeitimu - gauk pinigus, pasilik automobilį

Negavote paskolos banke? Ne bėda, vis dar galite kreiptis dėl paskolos užstatant automobilį, o savo automobiliu galėsite naudotis kaip iki šiol. Paskolos pasiūlymą gausite vos per 15 minučių, o pinigus - tą pačią dieną. Paskolos suma priklauso nuo užstatomo automobilio rinkos vertės ir gali siekti net 110% arba 15 000 eurų. Tokia paskola praverčia kai didesnė pinigų suma reikalinga skubiai ir patraukliomis sąlygomis. Automobilio amžius nėra ribojamas, o KASKO nereikalingas kol paskolos suma neviršija 5000 Eur.

Įkeisti galima lengvuosius automobilius, motociklus, autobusus, priekabas, krovininius automobilius, sunkvežimius, valtis, žemės ūkio, statybos ar kitą specializuotą techniką.

Pinigus galima grąžinti anksčiau sutarties pabaigos laikotarpio. Kai pinigai yra grąžinami per minimalų 3 mėnesių laikotarpį, palūkanos už nepanaudotą laiką pasinaikins, o šį terminą praleidus, bus mokamas nutraukimo mokestis, kuris sudaro 9% nuo likutinės nepadengtos sumos.