Kaip išregistruoti automobilį internetu Regitroje ?

Pardavus savo transporto priemonę ją išregistruoti galima dvejais būdais. Pirmasis tai tiesiog vykstant į regitros padalinį savo mieste. Tačiau teks apsišarvuoti kantrybę ir nemažai praleisti laiko laukiant eilėje. Paprasčiausias ir greičiausias būdas išregistruoti automobilį internetu. 

Parduodant automobilį internetu Jums papildomai nereikės vykti į Regitros padalinį. Sutaupysite nemažai laiko ir viską pasidarysite namuose. Išregistravimas labai greitas dažniausiai per 1d.d Taipogi bus patogu sekti "būseną" ar automobilis jau išregistruotas.

Jums reikia prisijungti prie eKETRIS

Prisijungus meniu juostoje pasirinkite Paslaugų pasirinkimas > Perleidau arba sunaikinau transporto priemonę (pvz. pardaviau, padovanojau, sunaikinau)

Toliau supildykite perleidimo deklaracija. Ją galėsite pildyti tik tada kai pirkėjas pirmas patvirtins regitroje jog nupirko iš Jūsų automobilį. Kol pirkėjas neinicijuos pirkimo tol Jūs negalėsite jo išregistruoti. 

Kartais pasitaiko atvejų kuomet pirkėjas piktybiškai nedeklaruoja automobilio įsigijimo sandorio. Tokiu atveju Jums reikia kreiptis į policiją. Už tai jog pirkėjas nedeklaruoja pirkimo gresia didelės baudos. SVARBU nepameskite arba kitaip nesugadinkite pirkimo - pardavimo sutarties kol neišregistravote automobilio ! Tai bus vienintelis įrodymas jog pardavėte automobilį. 

Išsamus video kaip pardavėjui patvirtinti automobilio perleidimą kitam asmeniui