Senų automobilių supirkimas

Senų automobilių supirkimas

Senų automobilių kainos priklauso nuo automobilio markės ir modelio. Vienos markės vertos daugiau, kitos mažiau. Pavyzdžiui AUDI C4 1994 2,5 dyzelis universalai yra labai geros mašinos ir po šiai dienai jas nuperka itin greitai. Jeigu automobilis prižiurėtas, nesupuves už toki automobilį galima gauti iki 2000eurų! O paimkime tarkime šiuolaikiškesni ROVER 45 2002m 2litrai dyzelis už toki šiai dienai gausite max 300-400eur. Taip yra todėl jog AUDI C4 praktiškai negendantis automobilis o pasitaikantys gedimai yra smulkmenos, kurios remontas pigus. Tačiau ROVER genda labai dažnai ir praktiškai viskas iš eilės ir jų remontas labai brangus.

Taigi už savo seną automobilį galite gauti ir daug ir mažai priklausomai koks tai modelis. Jeigu nenusimanote automobiliuose ir norite sužinoti kiek gautumėte už savo automobilį užpildykite užklausos formą ir automobilių supirkėjai pateiks savo kainos pasiūlymus.

Automobilio pardavimas auto supirkėjams geras sprendimas tiems kas nenori šalinti defektų savo automobilio ar aplamai užsiimti pardavimu. Automobilių supirkėjai tai kaip Nekilnojamo turto (NT) agentai tik dar geriau. Jie iš Jūsų automobilį nupirks iškarto o vėliau jį remontuos ir pardavinės savo "kanalais" už šiek tiek brangiau.

Populiariausios markės senų automobilių supirkimui: AUDI, BMW, VW, Opel, Ford ,Renault, Volvo, Peugeot, Mazda, Toyota

Senų automobilių supirkimas priklausomai nuo markės modelio ir metų dažniausiai mūsų supirkėjai moka nuo 300eur iki 3000eur. Naujesnės markės automobiliai dažniausiai nuperkami šiuose rėžiuose: nuo 3000 iki 15000eur.