Penktadienis, Sausis 26, 2024 - 08:37
Ne visi žino, tačiau pardavus transporto priemonę gali tekti sumokėti mokesčius valstybei. Ir jokio skirtumo, ar esate fizinis asmuo, ar supirkėjas. Daugelis galvoja, kad mokesčius moka tik tie, kurie ver iasi nuolatiniais pardavimais, komercine veikla. Tai nėra visiškai tiesa ir šiame straipsnyje bandysime aptarti svarbiausius automobilio apmokestinimo niuansus.
Antradienis, Rugsėjis 19, 2023 - 08:52
Senų automobilių kainos priklauso nuo automobilio markės ir modelio. Vienos markės vertos daugiau, kitos mažiau. Pavyzdžiui AUDI C4 1994 2,5 dyzelis universalai yra labai geros mašinos ir po šiai dienai jas nuperka itin greitai. Jeigu automobilis prižiurėtas, nesupuves už toki automobilį galima gauti iki 2000eurų! O paimkime tarkime šiuolaikiškesni ROVER 45 2002m 2litrai dyzelis už toki šiai dienai gausite max 300-400eur. Taip yra todėl jog AUDI C4 praktiškai negendantis automobilis o pasitaikantys gedimai yra smulkmenos, kurios remontas pigus.
Ketvirtadienis, Liepa 20, 2023 - 11:32
Turite nereikalingą transporto priemonę, kurios norite ne tik atsikratyti, tačiau taip pat ir iš jos kuo daugiau uždirbti? Imkitės priemonių, kurios leis nesugaištant daug laiko atsisveikinti su bet kokio stovio mašina. Vieni metodai – pasiteisina labiau nei kiti, kadangi yra ne tik greitesni, tačiau ir džiuginantis geresniu uždarbiu. Aptarsime juos ir tikimės, kad tai padės pardavimo procesą padaryti kuo mažiau varginančiu.
Penktadienis, Spalis 28, 2022 - 09:38
Rusijos invazija į Ukrainą sukėlė permainas ne tik Ukrainoje, bet ir visoje Europoje. Vienas iš invazijos sukeltų pokyčių matomas ir automobilių supirkimo rinkoje. Kadangi nuo balandžio mėnesio pradžios į Ukrainą galima automobilius įvežti be jokių muito išlaidų, daugelis į tai žvelgia, kaip į galimybę parduoti automobilius į Ukrainą. Ir tikrai, ukrainiečiai tiesiog graibsto lietuvių parduodamos automobilius. Mūsų automobiliai nėra tokie brangūs, kaip kitose Europos šalyse, todėl nenuostabu, kad Ukrainoje jie tokie paklausūs.
Šeštadienis, Gegužė 7, 2022 - 07:17
Kiekvienas iš mūsų nori, kad turimas automobilis kuo ilgiau atrodytų tarsi naujas bei riedėtų atitinkamai. Automobilių priežiūros specialistai išskiria keletą svarbiausių aspektų, kurių laikantis galima labai ilgai išlaikyti nepriekaištingą automobilio būklę. Kviečiame su jais susipažinti šiame straipsnyje.
Sekmadienis, Gruodis 19, 2021 - 09:30
Naudotų padangų utilizavimas gyventojams kartais tampa tikras galvos skausmas. Nors iš tikro nėra taip sunku priduoti senas automobilio padangas nemokamai. Štai trys legalūs būdai kaip "atsikratyti" nebenaudojamomis padangomis. 1. Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės
Antradienis, Lapkritis 9, 2021 - 07:29
Pardavus savo transporto priemonę ją išregistruoti galima dvejais būdais. Pirmasis tai tiesiog vykstant į regitros padalinį savo mieste. Tačiau teks apsišarvuoti kantrybę ir nemažai praleisti laiko laukiant eilėje. Paprasčiausias ir greičiausias būdas išregistruoti automobilį internetu.  Parduodant automobilį internetu Jums papildomai nereikės vykti į Regitros padalinį. Sutaupysite nemažai laiko ir viską pasidarysite namuose. Išregistravimas labai greitas dažniausiai per 1d.d Taipogi bus patogu sekti "būseną" ar automobilis jau išregistruotas.
Ketvirtadienis, Rugsėjis 23, 2021 - 09:11
Turite seną, nebeeksplotuojamą automobilį, kuris tiesiog stovi Jūsų kieme? Parduokite mums ir mes jį utilizuosime. Automobilio utilizavimas - legalus būdas atsikratyti nebereikalinga transporto priemone. Priklausomai nuo automobilio markės bei būklės gausite kelis šimtus eurų. Seni automobiliai yra priskiriami prie pavojingų atliekų todėl patiems ardyti ir utilizuoti griežtai draudžiama. Lietuvoje yra iki 500 įmonių kurios turi teisę supirkti ir utilizuoti transporto priemones.
Pirmadienis, Rugpjūtis 30, 2021 - 08:26
Taršos mokestį, kurį reikės mokėti automobilio registracijos metu Jūs galite apsiskaičiuoti patys pasinaudodami skaičiuoklę. Visgi tikslus dydis bus nustatomas automobilio registracijos metu. Pasinaudojus skaičiuokle galėsite sužinoti ne tik automobilio registracijos mokestį, bet ir koks bus automobilio metinis mokestis. Skaičiuoklės pagalba lengvai apskaičiuosite taršos dydi ir žinodami savo automobilio CO2 ir jos nežinodami.
Antradienis, Birželis 15, 2021 - 09:06
Kas yra SDK kodas? SDK – unikalus transporto priemonės savininko deklaravimo kodas, kuris sudarytas iš 8 raidžių Kaip galiu sužinoti savo transporto priemonės SDK kodą? Savo SDK kodą galite sužinoti Regitros informacinėje sistemoje paspausdami šią nuorodą Kaip patikrinti ar pardavėjas pateikia tikrą SDK kodą?

Puslapiai