Penktadienis, Spalis 28, 2022 - 09:38
Rusijos invazija į Ukrainą sukėlė permainas ne tik Ukrainoje, bet ir visoje Europoje. Vienas iš invazijos sukeltų pokyčių matomas ir automobilių supirkimo rinkoje. Kadangi nuo balandžio mėnesio pradžios į Ukrainą galima automobilius įvežti be jokių muito išlaidų, daugelis į tai žvelgia, kaip į galimybę parduoti automobilius į Ukrainą. Ir tikrai, ukrainiečiai tiesiog graibsto lietuvių parduodamos automobilius. Mūsų automobiliai nėra tokie brangūs, kaip kitose Europos šalyse, todėl nenuostabu, kad Ukrainoje jie tokie paklausūs.
Šeštadienis, Gegužė 7, 2022 - 07:17
Kiekvienas iš mūsų nori, kad turimas automobilis kuo ilgiau atrodytų tarsi naujas bei riedėtų atitinkamai. Automobilių priežiūros specialistai išskiria keletą svarbiausių aspektų, kurių laikantis galima labai ilgai išlaikyti nepriekaištingą automobilio būklę. Kviečiame su jais susipažinti šiame straipsnyje.
Sekmadienis, Gruodis 19, 2021 - 09:30
Naudotų padangų utilizavimas gyventojams kartais tampa tikras galvos skausmas. Nors iš tikro nėra taip sunku priduoti senas automobilio padangas nemokamai. Štai trys legalūs būdai kaip "atsikratyti" nebenaudojamomis padangomis. 1. Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės
Antradienis, Lapkritis 9, 2021 - 07:29
Pardavus savo transporto priemonę ją išregistruoti galima dvejais būdais. Pirmasis tai tiesiog vykstant į regitros padalinį savo mieste. Tačiau teks apsišarvuoti kantrybę ir nemažai praleisti laiko laukiant eilėje. Paprasčiausias ir greičiausias būdas išregistruoti automobilį internetu.  Parduodant automobilį internetu Jums papildomai nereikės vykti į Regitros padalinį. Sutaupysite nemažai laiko ir viską pasidarysite namuose. Išregistravimas labai greitas dažniausiai per 1d.d Taipogi bus patogu sekti "būseną" ar automobilis jau išregistruotas.
Ketvirtadienis, Rugsėjis 23, 2021 - 09:11
Turite seną, nebeeksplotuojamą automobilį, kuris tiesiog stovi Jūsų kieme? Parduokite mums ir mes jį utilizuosime. Automobilio utilizavimas - legalus būdas atsikratyti nebereikalinga transporto priemone. Priklausomai nuo automobilio markės bei būklės gausite kelis šimtus eurų. Seni automobiliai yra priskiriami prie pavojingų atliekų todėl patiems ardyti ir utilizuoti griežtai draudžiama. Lietuvoje yra iki 500 įmonių kurios turi teisę supirkti ir utilizuoti transporto priemones.
Pirmadienis, Rugpjūtis 30, 2021 - 08:26
Taršos mokestį, kurį reikės mokėti automobilio registracijos metu Jūs galite apsiskaičiuoti patys pasinaudodami skaičiuoklę. Visgi tikslus dydis bus nustatomas automobilio registracijos metu. Pasinaudojus skaičiuokle galėsite sužinoti ne tik automobilio registracijos mokestį, bet ir koks bus automobilio metinis mokestis. Skaičiuoklės pagalba lengvai apskaičiuosite taršos dydi ir žinodami savo automobilio CO2 ir jos nežinodami.
Antradienis, Birželis 15, 2021 - 09:06
Kas yra SDK kodas? SDK – unikalus transporto priemonės savininko deklaravimo kodas, kuris sudarytas iš 8 raidžių Kaip galiu sužinoti savo transporto priemonės SDK kodą? Savo SDK kodą galite sužinoti Regitros informacinėje sistemoje paspausdami šią nuorodą Kaip patikrinti ar pardavėjas pateikia tikrą SDK kodą?
Pirmadienis, Balandis 19, 2021 - 13:42
Automobilių registravimas nuo 2021m gegužės 1d. bus jau kitoks. Pradės veikti nauja apskaitos sitema kuri fiksuos visus savininkus transporto priemonių. Kitaip sakant kiekviena transporto priemonė turės turėti unikalų specialų kodą (SDK). Transporto priemonė galės būti parduota tik turint šį specialų kodą. SDK - tai specialus kodas kuris bus sudarytas iš 8 raidžių.
Ketvirtadienis, Gruodis 3, 2020 - 13:53
ENTP - eksplotuoti netinkama transporto priemonė. Norint priduoti savo eksplotuoti netinkamą automobilį galite kreiptis į automobilių supirkimo ir tvarkymo įmones. Visos šios įmonės nemokamai išduoda ENTP pažymą, Gavus ENTP pažymą savininkui per 30d reikia kreiptis į regitrą ir automobilį išregistruoti. Daugiau informacijos rasite regitra.lt puslapyje. Šiuo metu pagal galiojančius LR atliekų tvarkymo istatymą atliekų turėtojas privalo ENTP priduoti tvarkyti tokias atliekas turinčiam teisę tvarkyti atliekų tvarkytojui.
Penktadienis, Spalis 23, 2020 - 12:16
Siekiantiems sutaupyti, tačiau mėgautis komfortabiliu gyvenimu – geros naujienos, kadangi įsigaliojo Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2020 m. sąmatą detalizuojantis planas. Jo tikslas yra suteikti paramą fiziniams bei juridiniams asmenims įvairiose sferose. Didžiausias dėmesys yra skiriamas kompleksinėms priemonėms, kurių tikslas yra sumažinti į aplinką išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Puslapiai