Automobilių nuoma: paprasta, greita ir patogu

XXI amžiuje gyvenimas be transporto priemonių atrodo sunkiai įmanomas. Jeigu neturite nuosavos mašinos – bent jau egzistuoja viešasis transportas, kuris prisideda prie paprastesnio gyvenimo. Tiesa, greta šios paslaugos egzistuoja ir automobilių nuoma, kuri šiuo metu populiarėja ne tik todėl, kad kartais žmonėms prireikia konkrečios mašinos, tačiau paprasčiausiai tam, kad esant poreikiui kiekvieną dieną būtų galima vykti vis su kita mašina. Plačiau apie automobilių nuomą kalbėsime straipsnyje, tad jeigu Jums aktuali paslauga – skaitykite.

Automobilių nuoma – puikus pasirinkimas, tuomet kai...

Prireikus transporto priemonės nebūtina skubėti pirkti, kadangi nuomos suteikiamos galimybės yra labai plačios. Juolab, kalbame ne tik apie standartines nedidelių gabaritų lengvąsias mašinas, tačiau taip pat ir senovinius automobilius, limuzinus, o kartais net ir mini traktoriukus, kurių gali reikėti tam tikriems ūkio darbams atlikti arba paprasčiausiai smagiai praleisti laiką.

 1. Limuzinų nuoma puikus pasirinkimas vestuvių proga. Jeigu norite smagiai paminėti mergvakarį arba bernvakarį, tokiu atveju didelėje transporto priemonėje tilps visi dalyvaujantys.

 2. Jeigu į prabangų vakarėlį norite atvykti su išskirtinio modelio transporto priemone – nuomos galimybės geriausias pasirinkimas.

 3. Sugedus turimai transporto priemonei nebūtina apsunkinti savo gyvenimo ir važiuoti su viešuoju transportu arba prašyti draugų, kad jie kiekvieną rytą nuvežtų jus iki darbo. Nuomokitės. Tai paprasta, greita ir pigu.

 4. Šiuo metu nuomotis mašiną populiaru ir paprasčiausiai todėl, kad taip suteikiamos galimybės patogiai pasiekti reikiamą tašką būtent su tokia mašina, kokia Jums maloniausia širdžiai. Vieną mėnesį su AUDI, kitą su BMW, trečia su OPEL...

 5. Dažnas vyras turi svajonę pravažiuoti su konkrečios markės transporto priemone. Jeigu Jūsų piniginė niekada nebus pilna, kad galėtumėte ją nusipirkti – išsinuomokite. Juk įgyvendinti savo svajones yra būtina.

Galbūt Jums ir atrodo keista, kad žmogaus didžiausia gyvenimo svajonė gali būti pravažiuoti su 2016-ųjų metų BMW X5 arba senovišku Moskvičiumi, tačiau galima džiaugtis, kad kai kurių žmonių norai virs realybe vien todėl, kad egzistuoja tai įgyvendinančios paslaugos.

Kaip greitai susirasti tinkamą transporto priemonę nuomai?

Lietuvoje automobilių nuomos paslaugas teikia toli gražu ne viena kompanija, tad nieko keisto, kad nusprendus palyginti skirtingų verslininkų pasiūlymus – teks investuoti daug laiko. Žinoma, skubančiam žmogui atrodo netikslinga valandų valandas naršyti lyginant galimybes, tad čia į pagalbą atskuba puslapis – www.automobiliopaieska.lt. Tai patogi platforma, kuri padeda pagal aktualius kriterijus susirasti Jums labiausiai tinkamą transporto priemonę.

Jeigu tiksliai žinote, kokios mašinos Jums reikia, tokiu atveju minėtame puslapyje suveskite šiuos duomenis:

 • Jūsų gyvenamas miestas arba vieta iš kurios galite pasiimti transporto priemonę.

 • Transporto priemonės markė ir jos amžius.

 • Žinoma, kokia markė Jums reikalinga.

 • Kokio dydžio transporto priemonė reikalinga.

 • Ir kiti kriterijai, kurie palengvins paieška.

Naudotis mūsų rekomenduojamu puslapiu verta, kadangi suvedus konkrečius duomenis Jums bus pasiūlyti visi Lietuvoje teikiami pasiūlymai. Vietoj to, kad gaištumėte savo laiką ir peržiūrėtumėte puslapius – vienu mygtuko paspaudimu galite susipažinti su visomis galimybėmis ir iš jų visų pasirinkti tą, kuri atrodo pati tinkamiausia.

Automobilių nuoma: kaip pasirinkti?

Egzistuoja ne tik labai platus nuomos punktų, tačiau ir transporto priemonių pasirinkimas. Nuo nedidelių mašinų, kurios puikiai tinka kiekvieną dieną pasiekti tam tikram taškui, iki kiek prabangesnių, kuriomis naudojamasi kai reikia pasiekti šventės vietą.

Transporto priemonės pasirinkimas yra labai individualus. Paieškas vykdyti rekomenduojame įvertinus šiuos kriterijus:

 • Būtinai susižinokite, ar su nuomota transporto priemone galima vykti į užsienį. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu Jums tai yra aktualu. Ne visos kompanijos suteikia tokią galimybę. Kai kurios leidžia važiuoti ES šalyse, kitos net ir išvykti iš Europos.

 • Detaliai perskaitykite sąlygas, kurios padės apsispręsti, ar įmonė nepaslepia tam tikrų mokesčių, kurie gali būti taikomi tam tikroms mašinoms.

 • Ar Jums užtenka mašinos, kurioje važiuoja 2 asmenys? Gal reikia tradicinės, kurioje telpa 5? O gal dar didesnės, kaip kad limuzino, kuriuo galima vykti minėti vestuvių?

 • Jeigu transporto priemonė reikalinga dėl šventės, tuomet dažniausiai aktualu ir tai, kaip ji atrodo. Dažniausiai oficialumą išlaikyti norintys asmenys renkasi juodas mašinas, kurių net galiniai langai būna tamsinti. Tiesa, įvairovė plati, tad kiekvienas atras tai, kas jam tinka.

 • Jeigu transporto priemonė Jums reikalinga persikraustymui, tokiu atveju svarbu tai, kad ant jos kabintųsi priekaba, kurioje galima pervežti daiktus.

 • Visada naudinga išsinuomoti tos markės mašiną su kuria jau esate važiavęs ir paprasčiausiai turite užtektinai praktikos. Pavyzdžiui, kol vieniems labiausiai tinka transporto priemonės su mechaninėmis pavarų dėžėmis, tuo tarpu kiti geriausiai moka vairuoti automatą.

 • Jeigu norite sutaupyti pinigų, tuomet išsinuomokite mašiną, kuri važiuoja dujomis. Žinoma, kad jos kur kas pigesnis pasirinkimas nei kad benzinas, kurio kainos kinta kur kas dažniau. Išsinuomavę mašiną gausite transporto priemonę su pilnu baku ir lygiai tokią pat turėsite grąžinti.

 • Tokios smulkmenos, kaip greitis, kuro ėmimo mastai ir kita taip pat kai kuriems asmenims gali būti reikšmingi. Tačiau dažniausiai tokias smulkmenas pavyksta sužinoti tik tuomet, jeigu individualiai konsultuositės su konkrečiais verslininkais, kurie teikia nuomos paslaugas. Klausykite tol, kol pasirinkimas bus akivaizdus.

Tiksliai žinodami ko ieškote – pagal konkrečius kriterijus lyginkite pasirinkimo variantus. Jeigu nežinote, kokia transporto priemonė geriausiai įveiktų jai paskirtą užduotį – rekomenduojame pasikonsultuoti su nuomų punktų profesionalais, kurie rekomenduoja, pataria ir informuoja.

Kas įeina į auto nuomos kainą?

Kaina dažniausiai vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris nulemia, kurios konkrečiai įmonės paslaugomis pasinaudosite ir kurią konkrečiai transporto priemonė išsinuomosite. Automobilių nuoma Lietuvoje nėra brangi paslauga. Dažniausiai nurodoma viena konkreti kaina, kurią Jums reikia sumokėti tokiu atveju, jeigu norite išsinuomoti. Visgi, ieškant automobilio labai svarbu detaliai išsiaiškinti, kiek tiksliai Jums kainuos paslauga.

Bazinė automobilio kaina. Norimos transporto priemonės kaina varijuoja priklausomai nuo to, kelintų metų ir kokios markės transporto priemonę pasirinksite. Dažniausiai auto klasifikuojami pagal panašumo faktorių, tad jeigu kaina mažai kuo skiriasi – pasirinkite tą mašiną, kuri labiausiai tenkina Jūsų poreikius.

Papildomi mokesčiai. Kiekviena kompanija suteikia daugiau paslaugų, kurios yra neatsiejamos nuo papildomų mokesčių. Pavyzdžiui, jeigu kūdikiui reikalinga kėdutė, žinoma, ją išsinuomoti galite. Natūralu, kad ji kainuoja, tad atitinkamai pagal savo poreikius siūlome susipažinti su papildomų paslaugų kainomis ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Papildomos paslaugos. Daugelis nuomos punktų taiko tokias papildomas paslaugas, kaip vairuotojo darbas, automobilio atvarymas iki tam tikros vietos ir panašiai. Viskas – mokama ir konkrečios kompanijos internetiniame puslapyje galite atrasti kainoraščius bei nuspręsti, ar paslaugos kaina Jus tenkina, ar ne.

 

Automobilių nuoma apima labai platų transporto priemonių spektrą: nuo limuzinų iki mikroautobusų, kurie padeda lengvai persikraustyti arba patogiai keliauti. Jeigu turite laiko – svarbiausia yra neskubėti ir palyginti kuo daugiau variantų. Mūsų minėta sistema padeda efektyviai suklasifikuoti pasiūlymus, kad pasirinkimas būtų aiškesnis, paprastesnis ir patogesnis.