Superku automobilius: greitai, brangiai, sažiningai

Superku automobilius: greitai, brangiai, sažiningai

Superku ir problematiškas auto tai būtu po eismo įvykiu, aprūdijusias mašinas, su stipriais kėbulo defektais, ilgai prastovėjusias ir nevažiuojančias transporto priemones, be galiojančios techninės apžiūros ar draudimo.

Mokėti galime daug, tačiau kad pasiūlyti Jums geriausią kainą mums reiktu šiek tiek informacijos apie Jūsų automobilio būklę. Paskambinkite mums ir mes jau telefonu pasiūlysime Jums pradinę kainą o jei ji tiks susitikus ir apžiūrėjus automobilį pasakysime galutinę kainą.

Susitarus iš anksto atvažiuoju bet kur visoje Lietuvoje. Turiu savo transporto priemonę todėl jei Jūsų automobilis nebevažiuojantis pats ją išsivešiu savo transportu.

Vietoje su klientu supildome pirkimo-pardavimo sutartį ar utilizavimo dokumentus ir atsiskaitome iš karto Jums norimu būdu ar tai grinaisiais ar pavedimu.

Labiausiai mus dominančios markės tai audi, bmw, volkswagen, opel, toyota, seat ir kitos markės. Dažniausiai mokame už transporto priemones nuo 150eur iki 5000eur.

Dirbame kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 - 22:00

Keliatas pavyzdžiu supirkimo kainų

  • Audi 80 92m galiu mokėti 220-430eur priklauso nuo automobilio būklės
  • Volkswagen passat 2006m nuo 1800-3500eur priklausomai nuo būklės
  • bmw 320 99m moku 400-600eur

 

Kontaktai: 

Telefonas: +3706 122 2231
El.paštas: coppernikum@gmail.com

Miestas: 
Vilnius
Visa Lietuva
Panašūs skelbimai
Brangiai, greitai superkame automobilius
Superkame už gerą kainą visų tipų automobilius visoje Lietuvoje Superkame visų tipų ir visų markių lengvuosius automobilius, mikroautobusus ar kitą transporto priemonę. Daužtus, senus ar nevažiuojančius Superkame ir daužtus automobilius, bei su defektais ar nevažiuojančius. Nevažiuojančius automobilius galime pasiimti...


Brangiai perku automobilius
Greitai, brangiai superku įvairias transporto priemones: automobiliai, motociklai, keturačiai, kombainai bei kita technika. Domina tiek tvarkingi, tiek su įvairiais defektais. Automobiliai tinka ir be dokumentų, neperrašomi.


Superku automobilius (greitai, sąžiningai, protinga kaina)
Visada dirbu taip jos tiek klientas, tiek aš būčiau patenkinti. Visada sutvarkau visus reikiamus dokumentus, nepalieku Jūsų nežinioje. Mane domina visų markių bei modelių automobiliai. Tinka tiek be TA, daužti, su įvairiausiais defektais ar kitais trūkumais. Važiuoju į visus Lietuvos miestus iš anksto susitarus. Niekada...


Brangiai perkame automobilius, motociklus
Brangiai perkame automobilius, senovinius motociklus, valtis. Mokame daugiau nei kiti! Atsiskaitome iš karto. Laukiame pasiūlymų, Geros dienos! Papildomi miestai: , Kaunas, Radviliškis, Joniškis, Gruzdžiai, Akmenė, Naujoji Akmenė, Kelmė