Kaip parduoti automobilį?

Kogero kiekvienam teko susidurti su automobilio pardavimu. Čia pateiksime keliata naudingu patarimų kaip greičiau parduoti savo automobilį ir už jį gauti geresnę kainą.

  • Dažniausiai daroma klaida ta jog žmonės savo automobilį pervertina. Dažnas neįvertina jog su metais automobilis sensta ir greitai nuvertėja. Norint įsivertinti savo automobilio kainą rekomenduojame pažiūrėti kiek tokios markės automobilis kainuoja automobiliu skelbimų portalose pavyzdžiui: autoplius.lt autogidas.lt autobilis.lt
  • Jeigu jau nutarėte jog patys užsiimsite automobilio pardavimu pasirūpinkite jo išvaizda nes išvaizda pirkėjo apsisprendimui duoda daug. Prieš fotografuojant automobilį gerai jį nuplaukite, išvalykite saloną. Kokybiškos nuotraukos ir išblizgintas automobilis kelias į sėkmingą pardavimą.
  • Jeigu norite savo automobilį parduoti greičiau skelbimą įkelkite į visus automobiliu skelbimų portalus. Šiai dienai yra 3 populiariausi tai autoplius autogidas ir autobilis kuris yra nemokamas.
  • Neslėpkite nuo pirkėjo defektų nes jei skelbsite jog automobilis idealiame stovyje o pirkėjas iš karto atras kokį trūkumą tai sandoris tuom ir baigsis. O jeigu sąžiningai išvardinsite trūkumus pirkėjas į Jus žiūrės iš geresnės pusės.
  • Neretai žmonės bijo pardavinėti savo automobilį nežino kaip viskas vyksta. Tokiu atveju rekomenduojame greitai ir be vargo parduoti savo automobilį automobilių supirkėjams. Nors ir gausite 15-30% mažesnę rinkos kainą už savo automobilį tačiau Jums nereikes nei jo plauti, nei jo išsiurbti. Tiesiog supirkėjai atvažiuos ir jį iš Jūsų nupirks be jokių deribų.

Apibendrinus sakome jei jau nutarėte automobilį pardavinėti patys tai pasirūpinkite jo išvaizda, nustatykite automobilio rinkos kainą, neslėpkite defektų. O jeigu nenorite gaišti savo brangaus laiko dėl savo automobilio parduokite jį automobilių supirkėjams. Jie dirba visoje Lietuvoje tai galite nepergyventi Jūsų opeliuko atvažiuos net į mažiausią kaimelį.